www.cvonline.hu

Sharepoint Alkalmazás Rendszergazda

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

A

Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO)

alkalmazás Rendszergazda

munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Banki alkalmazások üzemeltetése és támogatása belső és külső ügyfelek számára,
  • MS SQL adatbázis üzemeltetés,
  • aktív részvétel IT projektekben,
  • felhasználó támogatás,
  • sharepoint alkalmazások és munkafolyamatok fejlesztésének támogatása, üzemeltetése.

Elvárások a leendő kollégánkkal szemben:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikai) végzettség, és releváns (legalább 2 év) tapasztalat,
  • szakmai angol nyelvismeret,
  • MS SQL adatbázis adminisztrátori ismeretek,
  • SQL nyelv ismerete (lekérdezések, szkriptek futtatása),
  • Windows server környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat,
  • Active Directory ismeretek,
  • angol nyelvű dokumentációk megértése,
  • önálló munkavégzés, pontosság, megbízhatóság,
  • jó kommunikációs készség,
  • fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség,
  • csapatjátékos attitűd,
  • rendszerszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • terhelhetőség, stressztűrés.

Előnyt jelent:

  • Mysql ismeretek,
  • adatbázis üzemeltetési ismeretek Linux környezetben.

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő