Sharepoint alkalmazás adminisztrátor (német nyelvtudással) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 828678
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és   infrastruktúraalkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek   számára
  •   Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a   frissítések, verzióváltások végrehajtása migrációk lebonyolítása, a felmerülő   hibák javítása, kérések teljesítése
  •   Alkalmazások használatával kapcsolatos tanácsadás,   támogatás
  •   Automatizált telepítő környezet továbbfejlesztése, az   esetleges hibák elhárítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú   (informatikai) végzettség, vagy annak megfelelő releváns tapasztalat
  • Aktív, legalább középfokú   német nyelvtudás
  • Sharepoint Foundation vagy   Sharepoint 2010 tapasztalat
  • WSS3.0 vagy Sharepoint 2007   üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows Server   (2003-2008-2008R2) alapos ismerete
  • Scripting és Active   Directory ismeretek
  • Nyitott, tanulni vágyó,   csapatjátékos attitűd

Előny

  •   Angol nyelvtudás
  •   Külföldi utazásra való hajlandóság
  •   Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek   területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80876

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs