Sharepoint alkalmazás adminisztrátor (német nyelvtudással) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 815971
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és infrastruktúraalkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára

 - Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése

 - Alkalmazások használatával kapcsolatos tanácsadás, támogatás

 - Automatizált telepítő környezet továbbfejlesztése, az esetleges hibák elhárítása

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy annak megfelelő releváns tapasztalat

 - Aktív, legalább középfokú német nyelvtudás

 - Sharepoint Foundation vagy Sharepoint 2010 tapasztalat

 - WSS3.0 vagy Sharepoint 2007 üzemeltetésében szerzett tapasztalat

 - Windows Server (2003-2008-2008R2) alapos ismerete

 - Scripting és Active Directory ismeretek

 - Nyitott, tanulni vágyó, csapatjátékos attitűd

Előny

 - Angol nyelvtudás

 - Külföldi utazásra való hajlandóság

 - Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80877

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen