Shared Service Center Projektvezető (Budapest/Debrecen/Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 599052
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Erőforrás- és képességmenedzsmenthez kapcsolódó projektek koordinációja

- Projekttervezés és projektmenedzsment (C-D kategória) a T-Systems által meghatározott standardok szerint

- Projektfázisok módosítása és bevezetése ügyféligény szerint

- Kapcsolódó területek koordinációja, kapcsolattartás

- Projektdokumentáció elkészítése

- Projektmeetingek, workshopok ütemezése

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség

- Legalább 1-3 év releváns területen szerzett tapasztalat

- Projektdokumentációban szerzett jártasság

- Projektmódszertanok ismerete, gyakorlatban való alkalmazása

- Legalább aktív középfokú német és alapszintű angol nyelvtudás

- Felhasználói szintű MS Office ismeretek

- Logikus, elemző szemléletmód

- Magabiztos fellépés, együttműködő személyiség

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78204

PROFIL