www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Shared Service Center Adminisztrátor
we are looking for colleagues

Az Alcoa-Köfém Kft. Pénzügyi Szolgáltató Központja munkatársat keres Shared Service Center Adminisztrátor munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Napi könyvelési-, és adminisztrációs feladatok ellátása:
    - Szállítók-vevők
    - Bank
    - Vegyes feladások
  • Időszaki elszámolások, statisztikák, elemzések készítése
  • Microsoft Excel táblázatok kezelése (legalább haladó szinten)
  • Napi adminisztráció/adatrögzítés
  • A havi / negyedéves / éves számviteli zárási feladatokban való aktív közreműködés
  • Az auditálási tevékenysége és hatósági ellenőrzések támogatása

Elvárások:

  • Minimum középszintű végzettség
  • Az angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – magas szintű Excel ismeret
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, rugalmasság
  • Pontosság, precizitás
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Előnyök:

A jelentkezések elbírálásánál a közép- vagy felsőfokú pénzügyi  / gazdasági végzettség, valamint másik európai nyelv ismerete előnyt jelent.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site