www.cvonline.hu

Service technician

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.08.14.
Jelentkezési határidő: 2015.08.24.
Hirdetés azonosító: 874109
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális partnerünk biztonságtechnikai üzletágába keresünk releváns tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Feladatok:

A vállalat termékeinek karbantartása, szervizelése, szoftveres bemérése belső szervizműhelyben.

Elvárások a szervíztechnikus kollégával szemben:

- elektronikai-, mechatronikai technikusi végzettség
- kommunikációképes német/angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
- jó kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:

- Szakmai képzés (belföldön és külföldön egyaránt)
- Stabil munkáltatói háttér
- Versenyképes jövedelem
- Cafeteria, bónuszok

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával a Link megjelenítése weboldalon keresztül.