www.cvonline.hu

Service technician

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1140315

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártó partnerünk számára keresünk szerviztechnikust az alábbi paraméterekkel.

Feladatok:
Újonnan létesült dinamikus csapat új tagja lehet szerviztechnikusként Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártópartnerünknél. Feladataid lesznek az egyedi gyártósori gépek, berendezések telepítése, beüzemelése, továbbá elektromos kábelezés E-plan rajzok alapján. Igény szerint a teljes üzembehelyezés lebonyolítása is a Te felelősséged lehet. Folyamatos kapcsolattartás lesz a kinti kollégákkal, ezáltal az idegen nyelvet aktívan tudod majd használni.

Elvárások:
Fontos, hogy a technikusi végzettség mellett legalább 2 éves gyártásban szerzett tapasztalatod legyen, illetve a napi munkavégzéshez kommunikációképes angol nyelvtudás szükséges. A munkavégzés során külföldi utak várhatóak EU-s országokba, melyeket a cég finanszíroz.
Előnyt jelent a PLC vezérelt rendszerek ismerete!

Amit ajánlunk:
Cégen belül karrierépítési lehetőség adott, valamint az alapbér mellett a külföldi utazások során napidíj biztosított, emellett egyéb juttatások is várhatóak.

Éves szinten átlagosan 7.200.000 Ft bruttó juttatás érhető el csomag szinten.

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, aktuális önéletrajzodat küldd a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!