www.cvonline.hu

Service Request Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.

Pozíció leírása / Job description

Our multinational client is a prestigious telecommunication company with worldwide presence, for which we look for a Service Request Specialist to their Budapest-based business services center.

Feladatok:

- Managing orders received from key customers
- Upon order acceptance by customer, proceed the ordering of the service
- To act as an interface with sales, technical and bid teams
- Receive, qualify and manage service related change requests from customers or internal departments

Elvárások:

- strong command of English and French
- 1-2 years of experience in multinational environment, customer service related experience is a great advantage
- Proactive and analytical thinking

Amit kínálunk:

- Internationally oriented working environment in a strongly expanding company
- Attractive salary and compensation package
- Training and development possibilities

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -