www.cvonline.hu

Service Manager()

Hozzáadva: 2017.09.19.
lejárt

Megbízónk Európa egyik vezető biztosítótársaságának hazai képviselete. Csapatuk bővítése miatt keressük új kollégájukat a következő pozícióba budapesti központú munkavégzéssel:

Service Manager
Mobiltelefon készülékek

A jelentkezéshez kérjük, regisztráljon adatbázisunkba. Ha már korábban regisztrált, a jobb felső sarokban található Belépés gombra kattintva jelentkezhet be.

Feladatok:

A leendő kolléga feladata a mobiltelefon készülékek teljes szervizelési folyamatának menedzselése az alábbiak szerint:

  • Napi kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal és alvállalkozókkal a régióban, a szerződések és kondíciók újratárgyalása.
  • Folyamatos szolgáltatásfejlesztés.
  • Aktív piacfigyelés, az alvállalkozói hálózat bővítése, fejlesztése.
  • Havi személyes audit az alvállalkozóknál és beszállítóknál.
  • Kapcsolattartás a nemzetközi központtal, valamint a kollégákkal a régióban.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett diploma előnyt jelent).
  • 3-5 év tapasztalat mobiltelefon készülékek szervizelési vagy kárrendezési folyamatainak menedzselésében.
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési képesség, hatékony tárgyalási készség.

Megbízónk a sikeres pályázó számára versenyképes juttatási csomagot, hosszútávú munkalehetőséget és szakmai fejlődési lehetőséget kínál nemzetközi környezetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisrendszerébe, majd jelentkezzen a Service Manager pozícióra.

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő