www.cvonline.hu
Service Manager Trainer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 859229
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A felhasználói kézikönyvek és képzési anyagok összeállításának és frissítésének
  • Német nyelvű tréningekre való felkészülés és azok levezetése, telefonon és konferencia-munkamenetekben egyaránt, esetleg weboldalon
  • Vezetési tréningek hatékonyságának megbecslése specifikus üzleti követelmények alapján
  • Hozzájárulás a csapatmunkához, az azzal kapcsolatban lévő, szükséges eredmények megvalósításával

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű német ÉS angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • ITIL területen szerzett tapasztalat, illetve minősítés előny
  • HP Service Manager 9-el, vagy ahhoz hasonló szoftverrel való munkatapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81740

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió