www.cvonline.hu
Service Level Manager (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 639321
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Egy globális ügyfél riport követelményeinek fókuszpontja, a riportok minőségének napi szintű biztosítása.

- Az ügyfél Performance Management Folyamatának kiépítése automatizálás felhasználásával, ahol lehetséges szerződéses és operációbeli követelmények támogatása napi, heti, havi, éves szinten.

- A riport életciklusának fejlesztésében résztvevő belső és külső felekkel aktívan együtt dolgozik.

- A releváns szabályok megvalósítása és fenntartása a megoldócsoportokkal annak érdekében, hogy az új reporting folyamat megfeleljen a cég stratégiájának és a támogathatóságnak.

- Felelős az SLA riportok időszakos elkészítéséért, kritikus és kulcs teljesítménymutatók biztosításáért.

- Production/delivery felülvizsgálati meetingek látogatása, up to date információk nyújtása belső/külső követelményeket illetően.

- Riport portálok fejlesztése, frissen tartása és kezelése.

Elvárások

- BSc vagy MSc diploma

- Szoftverfejlesztési / programozói ismeretek legalább középszinten (Visual Basic, C stb.)

- Magas szintű elemzési készség és fejlesztésben szerzett riportálási tapsztalat

- Tapasztalat incidens, problem és change management tool-okkal (Remedy, Computer Associate)

- Eszkaláció kezelése

- Microsoft Excel magas szintű ismerete

- Konfiguráció menedzsment adatbázisok ismerete és annak ismerete, hogy ezek hogyan állnak kölcsönhatásban a riportokkal (Remedy)

- Hálózati technológiák ismerete úgy, mint MPLS, WAN, LAN, WIFI, Intranet, Extranet, Firewalls és Cloud Services

- “Business Object” tool ismerete

- ITIL képzettség

- Rugalmas, motivált személyiség

- Angol nyelv felsőfokú ismerete

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78513

PROFIL