www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1096423
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk új üzletágába keresünk kollegákat az alábbi pozícióba:
SERVICE DESK TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (NÉMET NYELVTUDÁSSAL) (2ND LEVEL) (AK)

Feladatok:
  • incidensek, changek és service requestek átvétele és feldolgozása az IT infrastruktúra környezetben,
  • egyes estekben a felkérések továbbítása az üzemeltetőnek vagy a fejlesztőknek,
  • a különböző szakterületek számára központi kommunikációs felületként funkcionál
  • felelősséggel tartozik a jegykezelői rendszerben lévő dokumentáció létrehozásáért, ápolásáért, működtetéséért

Elvárások:
  • legalább egy éves service desk munkakörben Level2 szinten szerzett tapasztalat,
  • IT support területen szerzett tapasztalat
  • Citrix vagy Cisco VoIP-telefon vagy Microsoft SharePoint tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség (angol és német nyelven is)
  • aktív tárgyalóképes szintű angol és német nyelvtudás.

Előnyt jelent:
  • felsőfokú végzettség, bejezett kereskedelmi vagy technikai szakképesítés
  • Navision tapasztalat
  • francia nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció
Kezdési idő: akár azonnal

Jelentkezzen online részletes  szakmai önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió