www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1096425

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk új üzletágába keresünk kollegákat az alábbi pozícióba:
SERVICE DESK TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (1ST LEVEL) (AK)

Feladatok:
  • incidensek és service requestek kezelése, feldolgozása,
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel és a felhasználóval egyaránt (központi kommunikációs pont),
  • problémák gyors felismerése, analizálása,
  • problémamegoldás vagy annak továbbítása a következő szintre.

Elvárások:
  • legalább egy éves service desk munkakörben Level1 szinten szerzett tapasztalat,
  • Windows operációs rendszer és Microsoft alkalmazások-ban való magabiztos ismeretek,
  • jegykezelői rendszerben szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség (angol és német nyelven is)
  • aktív tárgyalóképes szintű angol és német nyelvtudás.

Előnyt jelent:
  • felsőfokú végzettség,
  • informatikai tanulmányok, szakképesítés,
  • francia nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Budapest
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció
Kezdési idő: akár azonnal

Jelentkezzen online részletes  szakmai önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió