www.cvonline.hu
Service Desk Specialista (Referenciaszám: PJ3686)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 944112
lejárt

Neves multinacionális partnercégünk dunaharaszti központjába keresünk munkatársakat határozott időre, előreláthatólag 5 hónapra az alábbi munkakörbe:

Service Desk Specialista

Feladatok:
- Minden bejövő IT probléma és szolgáltatási igény menedzselése
- A beérkező problémák/igények megválaszolása, rögzítése az ügyviteli rendszerben
- A problémák státuszának és megoldásának monitorozása
- Első szintű támogatás nyújtása a felhasználók felé
- A problémák továbbítása az On Site csapat vagy a nemzetközi IT csapat felé.
- Windows, MS Office, Lotus Notes és egyéb irodai alkalmazások telepítése, karbantartása és támogatása.
- Szükség esetén felhasználói kézikönyvek vagy dokumentációk készítése.
- Bármely egyéb, a vezetők által szóban vagy írásban adott utasítás elvégzése.

Elvárások:
- Középfokú végzettség (preferáltan IT képesítéssel)
- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- Erős általános informatikai ismeretek (különösen Windows, levelezőrendszer, MS Office)
- Jó kommunikációs készség
- Konfliktuskezelés
- Ügyfél-orientáltság

Előny:
- Felsőfokú IT végzettség

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség (Budapestről céges autóbusszal)
- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.