www.cvonline.hu

Service Desk Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1103847

Service Desk Specialist pozícióba keresünk munkatársakat amerikai hátterű, multinacionális partnerünk budapesti belvárosi központjába. Megbízónk a gyógyszerészeti iparágban tevékenykedik és a megnövekedett igények kielégítésére keres hosszú távra Service Desk Specialist-et.

Partnerünk magas színvonalú szakmai környezetet, tapasztalattal arányos alapfizetést, bónuszt, kiszámítható karrierpályát, fiatalos csapatot, standard munkaidőt és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállaló számára.

A Service Desk Specialist legfontosabb feladatai:

  • Felmerülő hálózati és egyéb IT orientált problémák kezelése (desktop, printer, tablet stb)
  • Céges munkavállalók támogatása informatikai kérdések kapcsán
  • Újonnan induló tranzíciós folyamatok implementálásában való aktív részvétel
  • Külföldi kiutazás a cég anyavállalatához a tranzíciók támogatása céljából 2-3 hetes időintervallumra
  • Új projectekben való aktív részvétel

   Legfontosabb elvárások a Service Desk Specialist-el szemben:

  • IT Service Desk,1th/2nd level Helpesk munkakörben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat
  • Folyékony angol és német/francia/olasz/spanyol nyelvtudás
  • Csak folyékony angol nyelvtudással is várunk tapasztalt jelentkezőket
  • Kiváló kommunikációs képesség, valamint proaktív személyiség

  Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest