www.cvonline.hu

Senior IT Support Specialist (ENG+ GER/ESP/FR)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2017.03.05.
Hirdetés azonosító: 1103847

Service Desk Specialist pozícióba keresünk munkatársakat amerikai hátterű, multinacionális partnerünk budapesti belvárosi központjába. Megbízónk a megnövekedett igények kielégítésére keres hosszú távra Service Desk Specialist-et.

Partnerünk magas színvonalú szakmai környezetet, tapasztalattal arányos alapfizetést, bónuszt, nyelvi pótlékot, kiszámítható karrierpályát, fiatalos csapatot, standard munkaidőt és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállaló számára.

A Service Desk Specialist legfontosabb feladatai:

  • Felmerülő hálózati és egyéb IT orientált problémák kezelése (desktop, printer, tablet stb)
  • Céges munkavállalók támogatása informatikai kérdések kapcsán lvl 1-2 szinten
  • Újonnan induló tranzíciós folyamatok implementálásában való aktív részvétel
  • Tudástranszfer kialakításának támogatása
  • Implementálás tesztelése és dokumentálása
  • Érdeklődés szerint külföldi kiutazás is lehetséges (opcionális)

Legfontosabb elvárások a Service Desk Specialist-el szemben:

  • IT Service Desk1th/2nd level Helpdesk munkakörben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat
  • Folyékony angol ÉS német/francia/spanyol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség, valamint proaktív személyiség

 Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.