Service Desk Project Manager német és angol nyelvtudással – Tel IT (Budapest vagy Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 748684
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Aktív részvétel a T-Systems International   nemzetközi projektjeiben

 - Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel,   igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése

 - Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok   analízise, rendszeres állapotjelentés készítése

 - Általános PM módszertan szerint előkészítési,   tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope,   resource, time, cost és risk management területen)

 - Projektek technikai illetve támogatása, valamint   a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése

 - Projektek lezárása: az eredmények sikeres   átadása az operatív területek számára

Elvárások

 - Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy   műszaki területen

 - Tárgyalóképes német ÉS kommunikációs szintű   angol nyelvtudás

 - Legalább 4-5 év informatikai vezetői tapasztalat   nemzetközi (elsősorban Service Desk) környezetben

 - Magas szintű adatbázis-kezelési és programozási   ismeretek

 - Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen

Előnyök

 - Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek   és/vagy szerver oldali alkalmazások)

 - ITIL certifikáció

 - Service Desk területen szerzett vezetői   tapasztalat

 - Transzformációs projektekben szerzett   tapasztalat

Amit kínálunk

 - Inhouse tréningek

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az IT és a nyelvek területén (párhuzamosan angol és német nyelvhasználat). Karrier   lehetőség a vállalaton belül.

 - Ergonomikus és modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79880

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen