www.cvonline.hu

Service Desk munkatárs

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Rendszerintegrációs tanácsadó partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Hibajegy kezelés: hibajegyek kiosztása, követése
  • Tanácsadók támogatása és teljesítményének követése a kiadott hibajegyekre vonatkozóan
  • Folyamatban lévő hibajegyek ellenőrzése, korosítása, kezelése, kapcsolódó kimutatások elkészítése, követése
  • Kapcsolattartás és az adminisztráció a hazai és nemzetközi ügyfelekkel valamint a cégen belül csapatokkal.
Elvárások:
  • magas szintű szervezőkészség
  • kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban
  • magas szintű pontosság, odafigyelés a részletekre
  • jó elemző és problémamegoldó készség
  • proaktivitásmagas szintű szervezőkészség
  • proaktivitás
  • Előny:

    • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, preferáltan informatikai/közgazdasági területen
    • 1-2 év munkatapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Juttatások:
  • a feladatnak megfelelő, reális fizetés
  • kiváló csapat
  • rugalmasság
  • mentor program kereteiben támogatott szakmai előrelépési lehetőség

Munkaidő: napi 4 óra

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -