www.cvonline.hu

Service Desk munkatárs XI. kerület

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Rendszerintegrációs tanácsadó partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Service Desk munkatárs

Feladatok:

  • Hibajegy kezelés: hibajegyek kiosztása, követése
  • Tanácsadók támogatása és teljesítményének követése a kiadott hibajegyekre vonatkozóan
  • Folyamatban lévő hibajegyek ellenőrzése, korosítása, kezelése, kapcsolódó kimutatások elkészítése, követése
  • Kapcsolattartás és az adminisztráció a hazai és nemzetközi ügyfelekkel valamint a cégen belül csapatokkal.

Elvárások:

  • magas szintű szervezőkészség
  • kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban
  • magas szintű pontosság, odafigyelés a részletekre
  • jó elemző és problémamegoldó készség
  • proaktivitás

Szükséges ismeretek:

  • Legalább középfokú végzettség
  • angol nyelv közép vagy annál magasabb szintű ismerete szóban és írásban
  • MS Office ismeret, minimum közép szintű Excel felhasználói tudás
  • alap szintű management tapasztalat döntéshozatal, időmenedzsment területén

Előny:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, preferáltan informatikai/közgazdasági területen
  • 1-2 év munkatapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • a feladatnak megfelelő, reális fizetés
  • kiváló csapat
  • rugalmasság
  • mentor program kereteiben támogatott szakmai előrelépési lehetőség

Munkaidő:

  • napi 4 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő