www.cvonline.hu
Service desk munkatárs part time (Tel IT) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.19.
Hirdetés azonosító: 1067026
lejárt
FELADAT
  • Első szintű támogatást nyújt és kapcsolatot tart a kliensekkel
  • Folyamatos kommunikáció a külföldi partnerekkel telefonon és e-mail-en keresztül
  • IT problémák old meg (szükséges tréningek biztosítottak)
  • Együttműködés más csoportokkal
  • Nincs műszakos munkavégzés
  • A kollégák munkájának támogatása az anya vállalattól érkező feladatokban és szükség esetén a felhasználói szintű IT területtel kapcsolatos problémákban, német nyelven
  • 20 vagy 30 órás munkavégzés is lehetséges
PROFIL
  • Érettségi
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előny
  • Érdeklődés az IT terület iránt
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office tudás (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Ügyfél orientáció
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Csapat szellem
  • Professzionális tapasztalat hasonló területen előnyt jelent

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen