www.cvonline.hu
Service Desk Munkatárs német nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 836982
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Elsődleges   kapcsolattartás vállalati ügyfeleink számára
  • Folyamatos kommunikáció   külföldi partnereinkkel idegen nyelven
  • Irodai munkavégzés során   felmerülő IT problémák megoldása (az ehhez szükséges tréningeket biztosítjuk)

Elvárások

  • Legalább középfokú   végzettség
  • Tárgyalóképes, aktív   német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Informatika iránti   érdeklődés
  • MS Office alapos ismerete   (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Ügyfélközpontú   gondolkodás
  • Jó problémafelismerő- és   megoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Csapatmunkára való   képesség

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal   és barátságos csapat
  • Folyamatos   fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német   és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus,   modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 76598

PROFIL