Service Desk Munkatárs német és angol nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 540560
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Elsődleges kapcsolattartás vállalati ügyfeleink számára
- Folyamatos kommunikáció külföldi partnereinkkel idegen nyelven
- Irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása (az ehhez szükséges tréningeket biztosítjuk)

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség
- Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás (szóban és írásban)
- Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Informatika iránti érdeklődés
- MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
- Ügyfélközpontú gondolkodás
- Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
- Jó stressztűrő képesség
- Csapatmunkára való képesség

Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 76986

PROFIL