Service desk munkatárs angol nyelvtudással hálózati területre (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 813002
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Hívások kezdeményezése és fogadása

 - Hibák elhárítása és megoldása

 - Incidensek nyomon követése és menedzselése

 - Együttműködés más megoldó csoportokkal

 - Proaktív kapcsolattartás a hálózati szolgáltatókkal

Elvárások

 - Középfokú végzettség releváns szakképesítéssel

 - Releváns tapasztalat előny

 - MS Office felhasználó szintű ismeretek

 - Hálózati alapismeretek (CCNA alapismeretek előny)

 - LINUX használata előny

 - Középszintű angol nyelvismeret

 - Nagyfokú önállóság

 - Eredmény és ügyfél orientáltság

 - Csapatjátékos

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80807

PROFIL