www.cvonline.hu
Service Desk Munkatárs angol nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 791737
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Elsődleges kapcsolattartás vállalati ügyfeleink számára

 - Folyamatos kommunikáció külföldi partnereinkkel idegen nyelven

 - Irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása (az ehhez szükséges tréningeket biztosítjuk)

Elvárások

 - Legalább középfokú végzettség

 - Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

 - Informatika iránti érdeklődés

 - MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)

 - Ügyfélközpontú gondolkodás

 - Jó problémafelismerő- és megoldó képesség

 - Jó stressztűrő képesség

 - Csapatmunkára való képesség

 - Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80410

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen