www.cvonline.hu
Service Desk gyakornok német nyelvtudással (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 906722
lejárt
FELADAT

Cégünkről

Information and Communication Technology (ICT) connects people and markets worldwide! Deutsche Telekom is one of the leading international companies in ICT. With round about 235.000 employees in 50 countries, we provide innovative solutions to our clients.

T-Systems is one of the three successful brands of Deutsche Telekom. We serve large customers and multinational companies through our global infrastructure of data centers and networks. With the help of innovative technology we develop integrated solutions for connected life and work.

Let us together shape the world of tomorrow!

Feladat

- Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása telefonon és e-mailen
- Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnereinkkel német nyelven
- Felhasználói szintű IT problémák megoldása (az ehhez szükséges tréningeket biztosítjuk)

Elvárások

- Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Folyékony német nyelvtudás (szóban és írásban)
- Informatika iránti érdeklődés
- MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
- Ügyfélközpontú gondolkodás
- Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
- Jó stressztűrő képesség
- Csapatmunkára való képesség
- Legalább heti 20 munkaóra vállalása

 Amit ajánlunk

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
- Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Egyéb hasonló állások Önnek
Tesztautomatizáló gyakornok (SAP) (Pécs)

A Deutsche Telekom által használt SAP és kapc...
Pécs

Application Administrator (Active Directory) (Pécs)

Administering and maintaining the Active Dire...
Pécs

Német nyelvi képzés munkalehetőséggel (Pécs)

Állást keresel, de van még mit csiszolni a né...
Pécs