www.cvonline.hu
Service Desk csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.27.
Hirdetés azonosító: 933563
lejárt

Kommunikációs és informatikai technológiát szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat pécsi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • 20 fős német nyelven támogató 1st Level Service Desk csoport napi munkáját irányítja
  • Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse
  • Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok egyenletes leterheltségét
  • Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)
  • Munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz
  • Teljesítménycélok kijelölését végzi
  • Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti információkat a csoport felé
  • Biztosítja a csoport jó közérzetét; megkönnyíti a hatékony csapatmunkát és a konfliktuskezelést
  • Figyelemmel kíséri a csoport termelékenységét és üzemeltetési teljesítményét, és szükség esetén korrekciós lépéseket tesz
  • Adott munkacsoport költségkeretének tervezésében részt vesz, annak betartásáért részfelelőssége van
  • Részt vesz a beosztottak teljesítményének értékelésében
  • Részt vesz új munkatársak kiválasztásában, javaslatot tesz elbocsátásra, előléptetésre
  • Segíti a csoport tagjainak egyéni fejlődését: meghatározza az alapteljesítményt és azonosítja a fejlődés hiányosságait; fejleszti a beosztottak műszaki ismereteit

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy informatikai tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Tárgyalóképes német, illetve középszintű angol nyelvtudás
  • Min. 2 év Service Desk tapasztalat
  • Vezetői feladatokban szerzett tapasztalat előny
  • Széleskörű Win OS ismeretek
  • SD alkalmazások és hálózati eszközök ismerete

Személyes elvárások:

  • Határozott fellépés
  • Szolgáltatás- és ügyfél orientált látásmód
  • Tárgyalási készségek
  • Kiemelkedő problémakezelési képességek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  •  Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet, részvétel nemzetközi projektekben

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.