www.cvonline.hu
Service Desk csoportvezető / Service Desk Teamleader(Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 1003397
lejárt
FELADAT
  • 20fős német nyelven támogató 1st Level Service Desk csoport napi munkáját irányítja
  • Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse
  • Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok egyenletes leterheltségét
  • Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)
  • Munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz
  • Teljesítménycélok kijelölését végzi
  • Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti információkat a csoport felé
  • Biztosítja a csoport jó közérzetét; megkönnyíti a hatékony csapatmunkát és a konfliktuskezelést
  • Figyelemmel kíséri a csoport termelékenységét és üzemeltetési teljesítményét, és szükség esetén korrekciós lépéseket tesz
  • Adott munkacsoport költségkeretének tervezésében részt vesz, annak betartásáért részfelelőssége van
  • Részt vesz a beosztottak teljesítményének értékelésében
  • Részt vesz új munkatársak kiválasztásában, javaslatot tesz elbocsátásra, előléptetésre
  • Segíti a csoport tagjainak egyéni fejlődését: meghatározza az alapteljesítményt és azonosítja a fejlődés hiányosságait; fejleszti a beosztottak műszaki ismereteit
PROFIL
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy informatikai tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, illetve legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Min. 2 év Service Desk tapasztalat
  • Vezetői feladatokban szerzett tapasztalat előny
  • Széleskörű Win OS ismeretek
  • SD alkalmazások és hálózati eszközök ismerete

Személyes elvárások:

  • Határozott fellépés
  • Szolgáltatás- és ügyfél orientált látásmód
  • Tárgyalási készségek
  • Kiemelkedő problémakezelési képességek
  • Motiváló képesség

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs