www.cvonline.hu
Service Desk Agent Request Management területre (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 770214
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Felelősségi körébe tartozik a megrendelési   folyamatok feldolgozása, koordinálása, felügyelete és biztosítása; a   rendelések ellenőrzése és lezárása, információk megosztása

 - A kapott rendelések megfelelő támogatócsoporthoz való irányítása, az adatok SAP-ben való kezelése

 - Információszerzése, egyedi esetek azonosítása és megoldása

 - Adott szolgáltatások, alkalmazások, készülékek áthelyezése és továbbítása a megfelelő ügyfél vagy csoport számára

 - Archiválás, adminisztráció, dokumentációk készítése

 - Szükséges felszerelések kijelölése (Software/Hardware)

 - Ügyféltámogatás nyújtása

Elvárások

 - Kiváló kommunikációs készség angol és lengyel nyelven (írásban és szóban egyaránt)

 - Analitikus gondolkodás és jó probléma-megoldó készség

 - MS Office haladó szintű ismerete

 - Pontos munkavégzés, stressz-tűrő képesség, csapatjátékos beállítottság

 - Kiváló szervezői, adminisztratív és ügyfél-támogatási készségek

Előnyök

 - Német nyelvtudás

 - Könyvelés, számlázás vagy IT területén szerzett tapasztalat

 - Alapszintű SAP ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80154

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen