www.cvonline.hu
Service Desk Agent munkatárs német nyelvtudással
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.09.10.
Jelentkezési határidő: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1033290
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba: Service Desk Agent munkatárs német nyelvtudással

Feladatok

  • Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása elsősorban telefonon, esetenként e-mailen és faxon
  • Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnereinkkel
  • Irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása
  • Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felsőfokú német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Angol nyelvismeret előny
  • MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Windows XP és Windows 7 ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Jó stressz- és monotonitástűrés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió