www.cvonline.hu
Service Delivery Manager – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 890189
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Független szerződési nyilatkozat IT- vagy szakterületi érdeklődésekre
  • Szakkoncepció és tanácsadás Workplace Service Portfolio Standard megoldásokhoz, belső eszközökhöz (mint pl.: megrendelések, archiválás) Fachkonzeption und Beratung zu Workplace Service Portfolio Standard Lösungen, zu internen Tools (z. B. Auftragsverwaltung, Archivierung), valamint témákhoz a termék- / szerződési környezethez
  • Megoldási koncepciók kidolgozása az együttműködésekre vonatkozóan, az architektúrával és rendszerfejlesztéssel egyetemben
  • Ajánlat kidolgozásában résztvevő kollégák koordinálása
  • IT-Projektek vezetése
  • Üzleti folyamatok fejlesztése, mint pl.: üzleti objekt modellek a szakterületi együttműködésekre vonatkozóan
  • Stratégiai továbbfejlesztése komplex rendszerkörnyezetünknek az adott témakörében
  • Nemzetközi csapattal való együttműködés
  • Tartalmak prezentációja és moderálása a menedzsment számára

Elvárások

  • Informatikai, gazdasági informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű képesítés
  • Többéves szakmai tapasztalat IT területen, ideális esetben Workplace Service környezet támogatásában
  • Üzemgazdasági ismeretek nemzetközi kontextusban előnyt jelentenek
  • Nemzetközi projekttapasztalat, módszerkompetencia elvárt
  • IT-Projektek/ - részprojektek vezetésében szerzett tapasztalat (előny: tanusítvány és tapasztalat agilis szofterfejlesztésben)
  • Koncepcionális gondolkodásmód, absztrakciós készség
  • Egyéni fellépés belső partnerekkel és kollégákkal szemben
  • Magas szintú kommunikációs és konfliktuskezelési készség
  • Rugalmasság és jó terhelhetőség
  • Angol és német nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt (további nyelv előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82384

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió