www.cvonline.hu

Service Configuration Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1078531

Our prestigious multinational client in the telecommunication sector is looking for Service Configuration specialist to their Budapest-based center.

Feladatok:

The Service Configuration Specialist is responsible for connecting our international partner's new clients to a global MPLS network. His task will be the configuration of the CISCO devices and perform 3rd level support.

Elvárások:

- CCNA/CCNP certificate is required
- 1-5 years relevant experience with configuration of CISCO devices
- Fluent English knowledge is necessary

Amit kínálunk:

- Opportunity to join a newly set up team
- Competitive compensation package
- Internatinal and multicultural environment

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a