www.cvonline.hu

Service Center Projektmenedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.04.
Hirdetés azonosító: 646162

Nemzetközi ICT Outsourcing szektorban meghatározó ügyfelünk budapesti központjába keresünk kiváló német nyelvtudással rendelkező Projektmenedzsert.

Feladatok:

- Erőforrás- és képességmenedzsmenthez kapcsolódó projektek koordinációja
- Projekttervezés és projektmenedzsment
- Projektfázisok módosítása és bevezetése ügyféligény szerint
- Kapcsolódó területek koordinációja, kapcsolattartás
- Projektdokumentáció elkészítése
- Projektmeetingek, workshopok ütemezése ellátása

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség
- 1-2 év releváns területen szerzett tapasztalat SSC szektorban
- Projektdokumentációban szerzett jártasság
- Projektmódszertanok ismerete, gyakorlatban való alkalmazása
- Legalább aktív középfokú német és alapszintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Logikus, elemző szemléletmód
- Magabiztos fellépés, együttműködő személyiség

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Korrekt fizetés és juttatási csomag
- Tréningek a folyamatos fejlődésért

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a