www.cvonline.hu
Service Akadémia (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 758936
lejárt
FELADAT

Feladatok

Jól   beszélsz németül vagy angolul? Készen állsz arra, hogy informatikai területen   dolgozz? Vegyél részt az IT Services Hungary Service Akadémia programjában!

A Service Akadémia keretében egy 9 hetes intenzív gyakorlatorientált képzésen vehetsz részt, melynek célja, hogy felkészítse a résztvevőket a későbbi produktív   munkára cégünknél.

A képzés során különböző tréningeket biztosítunk, melynek keretében a szakmai oktatáson felül lehetőséged nyílik a különböző munkafolyamatok elsajátítására, az eszközök megismerésére, valamint közvetlenül tanulhatsz a   már dolgozó kollegáktól.

A képzés sikeres elvégzésével emelt szintű szakmai ismereteket szerezhetsz és valós karrierlehetőség vár vállalatunk debreceni szolgáltató központjában!

A tréninget követően feladataid közé fognak tartozni:

 - Rendszeres és ad hoc riportok készítése ügyfeleink számára

 - Kapcsolattartás az anyavállalat, az ügyfél és a   ársosztályok között

 - Lezárt hibajegyek kiértékelése, folyamatmenedzsment

 - Ügyfélszerződések felülvizsgálata, az abban foglaltak betartatása

 - Statisztikák készítése a management számára

 - Dokumentáció folyamatos frissítése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

  - Felsőfokú német nyelvtudás

 - Angol nyelvtudás előnyt jelent

 - IT-affinitás

 - MS Office (különösen az Excel) ismerete

 - Riportok készítésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

 - Kiváló kommunikációs készség

 - Ügyfélközpontú gondolkodás

 - Jó problémafelismerő- és megoldó képesség

 - Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80023

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen