www.cvonline.hu

Sertésüzemi technológus

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

Vállalat:  Bóly Zrt.

Közvetlen felettes:  telepvezető

Terület:  sertéságazat

Munkavégzés helye:  Baranya megye, Bóly vonzáskörzete

Munkakör célja

A sertéstelep műszaki technológiai folyamatainak teljes körű működtetése, karbantartás, üzemeltetés a folyamatos üzembiztonság és termelés fenntartása érdekében.

Felelősségi körök

  • az üzemben található hűtési-fűtési rendszerek üzemeltetése, karbantartása,
  • a kiépített hígtrágya rendszer (gerinchálózat, aknák, átemelők) és trágyatelep műszaki üzemeltetése, karbantartása,
  • a kiépített víztisztító rendszer üzemeltetése, karbantartása a szükséges anyagok beszereztetése, készleteztetése,
  • telepi villamos energia hálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása,
  • a biztonságos működéshez szükséges technikai anyagok, eszközök, alkatrészek szükséges mértékű készletezése, az ehhez kapcsolódó készletnyilvántartások naprakész vezetése.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • középfokú műszaki-technikusi (automatizálás, villamos ipari ism., folyamatirányított vezérlések, üzemtechnológia, karbantartás (víz-gáz, automatizált vezérlési rendszerek) vagy felsőfokú üzemeltetési, automatizálási területen megszerzett végzettség,
  • felsőfokú végzettség esetén 2-3 éves szakmai tapasztalat, középfokú végzettség esetén min. 5 éves szakirányú szakmai tapasztalat,
  • előny a mezőgazdasági nagyüzemi technológiák műszaki ismerete (állattenyésztés, takarmányozás, automatizálási területek)
  • magabiztos Office ismeretek, előny az ERP rendszer ismerete,
  • mobilitás, B kategóriás jogosítvány.

Helyek Baranya
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő