www.cvonline.hu
Sertéstelep vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.25.
Hirdetés azonosító: 942211
lejárt

Mezőgazdasági Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a sertéstelepi tenyésztési-, takarmányozási-, és egyéb kísérleti terv feladatok teljesítése,a kísérlet vezetővel a kapott eredményeket kiértékelik, beszámolót készítenek
  •  a telep biobiztonsági előírásait, és a járványvédelmi utasítást maradéktalanul betartja, és betartatja
  •  kiemelten figyelemmel kíséri az állategészségügyi prevencióra az egyszerre telepítés, ürítés elvének maradéktalan betartása, az istállótakarítás, fertőtlenítés végrehajtására vonatkozó feladatokat
  • elkészíti, jóváhagyatja és végrehajtja a sertéstenyésztési tartási, takarmányozási, értékesítési, állategészségügyi, munkavédelmi technológiát, valamint hígtrágyakezelés technológiáját
  • biztosítja az ENÁR –nyilvántartási rendszer folyamatos, naprakész vezetését
  • irányítja a beosztottak munkáját
  • időbeni adatközléssel hozzájárul az adminisztrációs munkák elvégzéséhez (SAP, zárások, beszámolók, stb.)

Elvárások:

  • állattenyésztési/mezőgazdasági/agrármérnöki területeken megszerzett felsőfokú végzettség
  • legalább 3éves szakmai tapasztalat állattenyésztési/sertéstenyésztési területen
  • tapasztalat-ismeret nagyüzemi sertéstartás technológiai működtetésében
  • nagyfokú önállóság és határozottság
  • magas fokú IT ismeretek (teljes Office programcsomag; SAP ismerete előny)
  • előny az angol nyelvtudás, ill. egyéb nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.