www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1060188

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy takarmánygyártással foglalkozó multinacionális cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SERTÉS TAKARMÁNY TERÜLETI KÉPVISELŐ (takarmányozás, takarmány adalékanyagok) - Dunántúl

Feladatok:
  • A vállalat Sales stratégiáinak (sertés takarmány, koncentrátumok, adalékanyagok) megvalósítása Dunántúlon
  • A sales terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése
  • Az ügyfelekkel való (telepek, egyéni gazdaságok, takarmánygyártól, disztribútorok) személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Versenytársak elemzése, piac monitorizálása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent az agrármérnök, állattenyésztési mérnök)
  • Néhány éves SERTÉS TAKARMÁNYOZÁSBAN szerzett (takarmányozás, takarmány adalékanyagok) területi sales-es vagy TELEPHELYVEZETŐI háttér
  • Angol vagy a német nyelvtudás
  • Proaktív, motivált személyiség
  • Erős sales attitűd
  • MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Dunántúli régió

Tech People LÁBLÉC