www.cvonline.hu

SEO menedzser

  • A hirdetés 828 napja lejárt

állásajánlat

Ügynökségünk magyar és nemzetközi ügyfelek keresőoptimalizlási feladatainak elvégzésére keres, több éves tapasztalattal rendelkező SEO menedzsert.

Feladatok:

  • SEO projektek koordinálása.
  • SEO munkatársak és alvállalkozók irányítása.
  • Kiemelt ügyféltalálkozókon aktív részvétel és prezentálás.
  • Vezetői SEO auditok elkészítése.
  • Együttműködés az ügyfélkapcsolati kollégákkal és a PPC csapattal.
  • Beszámolás és riportolás a cégvezetés felé és a SEO vezető felé.
  • Az ügyfelekkel való napi kapcsolattartás nem feladat.

Elvárások:

  • Legalább 2 éves SEO tapasztalat.
  • Technikai SEO tudás.
  • Tartalommarketing és linkfejlesztési trendek ismerete.
  • Projektmenedzseri szemlélet.
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Egyéb nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Állandó, inspiratív környezet és fejlődési lehetőség.
  • Fiatalos csapat, magyar vezetéssel és nemzetközi terjeszkedéssel.
  • Jelentős magyar és nemzetközi SEO projektekben részvétel.

Önéletrajzodat és motviációs leveledet, kérjük, hogy magyar és angol nyelven, a nettó fizetési igény megjelölésével, küldd el az alábbi email címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol