www.cvonline.hu
Senior/vezető Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.02.
Jelentkezési határidő: 2015.02.11.
Hirdetés azonosító: 819328
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk egy informatikai cég, aki renszertervezésben, üzemeltetésben és projektek lebonyolításában komoly tapasztalatokkal rendelkezik.

Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba.

Senior/ Vezető JAVA fejlesztő

Elvárások

  • Legalább 5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Legalább 2 éves JEE fejlesztői tapasztalat (EJB, JMS, JSF, JSP)
  • Valamilyen alkalmazásszerver ismerete (Tomcat, JBOSS, Glassfish, WebSphere, stb.)
  • Valamilyen perzisztencia réteg ismerete (Hibernate, Toplink, EclipseLink, stb.)
  • Adatbázis, SQL tapasztalat (Oracle, PL/SQL ismeret előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szakmai kérdésekben
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Előny

  • Spring framework ismeretePL/SQL ismeret
  • Oracle DBMS tapasztalat
  • Kliens technológiák ismerete (JavaScript, CSS, jQuery, ExtJS)
  • Profiling tapasztalat (pl. JProfiler)
  • UML ismeret
  • Elosztott rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat, nagy konkurenciájú és magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetést
  • Izgalmas, nemzetközi projekteket
  • Színvonalas munkakörülményeket
  • Kihívásokkal teli feladatokat

Munkavégzés helye

Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
Műszaki vezető

Trenkwalder Kft

Műszaki vezető kollégát keresünk magyar tulajdo...
Budapest

Trader

Villamosenergia kereskedő munkakörbe keresünk ú...
Budapest

Cash Collection Manager

Our SSC partner is looking for new colleague fo...