www.cvonline.hu
Senior/vezető Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.02.
Jelentkezési határidő: 2015.02.11.
Hirdetés azonosító: 819328
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk egy informatikai cég, aki renszertervezésben, üzemeltetésben és projektek lebonyolításában komoly tapasztalatokkal rendelkezik.

Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba.

Senior/ Vezető JAVA fejlesztő

Elvárások

  • Legalább 5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Legalább 2 éves JEE fejlesztői tapasztalat (EJB, JMS, JSF, JSP)
  • Valamilyen alkalmazásszerver ismerete (Tomcat, JBOSS, Glassfish, WebSphere, stb.)
  • Valamilyen perzisztencia réteg ismerete (Hibernate, Toplink, EclipseLink, stb.)
  • Adatbázis, SQL tapasztalat (Oracle, PL/SQL ismeret előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szakmai kérdésekben
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Előny

  • Spring framework ismeretePL/SQL ismeret
  • Oracle DBMS tapasztalat
  • Kliens technológiák ismerete (JavaScript, CSS, jQuery, ExtJS)
  • Profiling tapasztalat (pl. JProfiler)
  • UML ismeret
  • Elosztott rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat, nagy konkurenciájú és magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetést
  • Izgalmas, nemzetközi projekteket
  • Színvonalas munkakörülményeket
  • Kihívásokkal teli feladatokat

Munkavégzés helye

Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
Pénzügyi alkalmazásüzemeltető

Capsys Informatikai Kft.

Megbízónk, egy 1998-ban alapított, magyar tulaj...
Budapest, Pest

Manuális tesztelő

PBS International Kft.

Megye:   Budapest ...
Budapest

Integrációs és üzleti alkalmazás szakértő