www.cvonline.hu

Senior/Lead operation minőségügyi mérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Az autóipar területén nemzetközileg elismert partnerünk számára keresünk a minőség iránt elkötelezett, problémamegoldó és csapatjátékos beállítottságú új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termék gyártás teljes körű minőségtervezése
  • Termelési folyamatok folyamatos optimalizálása
  • Belső minőségkörök megszervezése, lebonyolítása
  • Minőségbiztosítási mérnökök mentorálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat
  • Határozott fellépés, proaktív hozzáállás

Pályázáskor előnyt jelent:

  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Festési technológia ismerete
  • Statisztikai folyamatszabályozás gyakorlat
  • Design for Six Sigma tapasztalat

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Családias vállalati kultúra
  • Előre lépési lehetőség multinacionális környezetben
  • Felelősségteljes pozíció izgalmas projektekkel

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.