www.cvonline.hu

Senior Workout Manager - vállalati behajtás, bank

  • A hirdetés 1136 napja lejárt
45794-Senior Workout Manager - vállalati behajtás, bankLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű pénzintézete, és csapatuk erősítéséhez keresünk

Senior Workout Manager - vállalati behajtás (bank)

pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • nagyvállalati ügyfeleknek kihelyezett, nem-teljesítő hitelállománybehajtási folyamatának kezelése,
  • saját portfólió kezelése,
  • megtérülési stratégia és egyéb work out ügyek előkészítése, jóváhagyatása és menedzselése,
  • jogi eljárások kezdeményezése és végigkísérése az ügyletekkel kapcsolatban,
  • vezetői döntéshozatal előkészítése és támogatása, prezentációk, javaslatok összeállítása,
  • beszámolók, pénzügyi kimutatások készítése.
Elvárások:
  • felsőfokú jogi vagy közgazdasági végzettség,
  • 5-7 év vállalati behajtásban és/vagy ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló tárgyalási készség, proaktivitás
  • érett, magabiztos személyiség,
  • magas stressztűrő képesség.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 45.794-os referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">