www.cvonline.hu

SENIOR WEBFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Egyedi alkalmazások fejlesztéséhez keresünk

munkatársat.

Tapasztalt szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, és stabil háttérrel rendelkező hazai vállalkozáshoz keresünk Microsoft technológiák iránt érdeklődő senior webalkalmazás fejlesztő munkatársat, aki szívesen részt venne a fejlesztések tervezésében, az üzleti elemzőkkel megvalósíthatósági döntések meghozatalában, koncepciók kidolgozásában.

Feladatok:

  • alkalmazások tervezése, design pattern-ek kidolgozása,
  • keretrendszeri funkciók tervezése és továbbfejlesztése,
  • üzleti folyamatokat támogató webes alkalmazások implementálása,
  • a fejlesztés dokumentálása, tesztelése,
  • támogatás nyújtása a fejlesztésekkel foglalkozó többi munkatársnak tervezési, fejlesztési, tesztelési, és adatbázis-kezelési feladatok terén.

Követelmények:

  • minimum 4-5 év ASP.NET C# fejlesztési tapasztalat;
  • legalább 2-3 év HTML5 alapú fejlesztésben való részvétel;
  • MS-SQL adatbázis, illetve T-SQL magas szintű ismerete;
  • Entity Framework és LINQ jártasság;
  • Team Foundation Server gyakorlati tapasztalat;
  • jó együttműködési és tárgyalási képesség.

Előnyt jelent:

  • architektúra tervezésben való részvétel;
  • MVC technológia/szemléletmód ismerete
  • Telerik Kendo UI gyakorlat;
  • Javascript és/vagy AJAX tapasztalat;
  • Microsoft minősítések.

Amit kínálunk:

  • érdekes, kihívásokban gazdag, változatos feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség (korszerű technológiák megismerése; Microsoft minősítések megszerzésének támogatása)
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • rugalmas munkaidőkeret, távmunkavégzési lehetőség;
  • vidám, lendületes és összetartó csapat;
  • kellemes, modern, tágas munkakörnyezet panorámás irodában (kávé, tea, ásványvíz, napi finomság fogyasztásának biztosítása);
  • sportolási lehetőségek támogatása a szomszédos sportközpontban.

Jelentkezni a megadott e-mailcímen fényképes önéletrajz küldésével lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő