www.cvonline.hu

SENIOR WEBFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 693 napja lejárt

A VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt.
(Link megjelenítése)

egyedi alkalmazások fejlesztéséhez keres

munkatársat.

Magunkról:

A VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt. tapasztalt szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, és stabil háttérrel rendelkező hazai vállalkozás.

Microsoft technológiák iránt érdeklődők körében keresünk senior webalkalmazás fejlesztő munkatársat, aki szívesen részt venne a fejlesztések tervezésében, az üzleti elemzőkkel megvalósíthatósági döntések meghozatalában, koncepciók kidolgozásában.

Feladatok:

  • alkalmazások tervezése, design pattern-ek kidolgozása,
  • keretrendszeri funkciók tervezése és továbbfejlesztése,
  • üzleti folyamatokat támogató webes alkalmazások implementálása,
  • a fejlesztés dokumentálása, tesztelése,
  • támogatás nyújtása a fejlesztésekkel foglalkozó többi munkatársnak tervezési, fejlesztési, tesztelési, és adatbázis-kezelési feladatok terén.

Követelmények:

  • minimum 4-5 év ASP.NET C# fejlesztési tapasztalat;
  • legalább 2-3 év HTML5 alapú fejlesztésben való részvétel;
  • MS-SQL adatbázis, illetve T-SQL magas szintű ismerete;
  • Entity Framework és LINQ jártasság;
  • Team Foundation Server gyakorlati tapasztalat;
  • jó együttműködési és tárgyalási képesség.

Előnyt jelent:

  • architektúra tervezésben való részvétel;
  • Telerik Kendo UI gyakorlat;
  • Javascript és/vagy AJAX tapasztalat;
  • Microsoft minősítések.

Amit kínálunk:

  • érdekes, kihívásokban gazdag, változatos feladatok;
  • jól definiált karrierút: szakmai fejlődési lehetőség korszerű technológiák megismerésével illetve Microsoft minősítések megszerzésének támogatásával;
  • szakmai támogatás nyújtása szükség esetén;
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • rugalmas munkaidőkeret, távmunkavégzési lehetőség;
  • vidám, lendületes és összetartó csapat;
  • kellemes, modern, tágas munkakörnyezet panorámás irodában (kávé, tea, ásványvíz, napi finomság fogyasztásának biztosítása);
  • sportolási lehetőségek támogatása a szomszédos sportközpontban.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi e-mail címre küldheted magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Jelentkezési határidő: 2015. február 28.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő