www.cvonline.hu

SENIOR WEBFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

A VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt.
(Link megjelenítése)
egyedi alkalmazások fejlesztéséhez keres

munkatársat.

Budapesti MOM parki irodánkba Microsoft technológiák iránt érdeklődők körében keresünk senior webalkalmazás fejlesztő munkatársat. A kiválasztott feladata webes üzleti logikai megoldások implementálása és a fejlesztés dokumentálása, tesztelése, alkalmazások tervezése, design pattern-ek kidolgozása, valamint a meglévő keretrendszer továbbfejlesztése lesz. A napi munka során szakmai támogatást kap a kollégáktól a fejlesztések tervezésében, részt vehet az üzleti elemzőkkel megvalósíthatósági döntések meghozatalában, koncepciók kidolgozásában, illetve támogatást ad a fejlesztésekkel foglalkozó többi munkatársnak tervezési, fejlesztési, tesztelési, és adatbázis-kezelési feladatok terén.

Követelmények:

  • egyetemi/főiskolai végzettség informatikai vagy műszaki szakon;
  • minimum 4-5 év ASP.NET C# fejlesztési tapasztalat;
  • legalább 2-3 év HTML5 alapú fejlesztésben való részvétel;
  • MS-SQL adatbázis, illetve T-SQL magas szintű ismerete;
  • Entity Framework és LINQ jártasság;
  • Team Foundation Server gyakorlati tapasztalat;
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség és szorgalom;
  • jó problémamegoldó képesség, kreativitás és eredményorientáltság;
  • jó megjelenés és kifinomult modor.

Előnyt jelent:

  • architektúra tervezésben való részvétel;
  • Telerik Kendo UI gyakorlat;
  • Javascript és/vagy AJAX tapasztalat;
  • WPF/WCF és/vagy Silverlight ismeretek;
  • Microsoft minősítések.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fiatal és dinamikus csapat, kellemes és modern munkakörnyezet;
  • érdekes, kihívásokban gazdag feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség, korszerű technológiák megismerésével, ill. Microsoft minősítések megszerzésének támogatásával.

Magunkról:
A VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt. tapasztalt szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, és stabil háttérrel rendelkező hazai vállalkozás. A VFT a Vezetési Folyamatok Támogatásának rövidítése. A vezetők tevékenységei a tervezésre, szervezésre, irányításra és az általános vezetői feladatokra oszthatók. Ezeket az ismétlődő tevékenységeket, folyamatokat támogatják a cégünk által kialakított informatikai rendszerek. Megoldásaink a vállalatok, illetve intézmények legkülönbözőbb helyein keletkezett adatait, információit hozzák közös platformra. A vezetők így megbízható, valós képet kapnak a szervezet működéséről, ami alapján hatékony, önálló döntéseket hozhatnak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi e-mail címre küldheted magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.
Jelentkezési határidő: 2015.01.01.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő