www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1053438
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR WEBALKALMAZÁS FEJLESZTŐ(KF16-37)

Feladatok:
  • Web alkalmazások fejlesztése alap Javascript WEB API-k használatával
  • Full Stack funkciók fejlesztése szerver (Node.js) és kliens oldalon
  • Többféle JS framework használata
  • Amazon Web Services for Javascript használata
  • Kollegák képzése

Elvárások
  • 3+ év JavaScript WEB APIs, CSS3, HTML5 tapasztalat
  • HTML Canvas tapasztalat
  • AngularJS, Bower, ECMAScript6, jQuery, Node.js, vagy ReactJS vagy Typescript ismerete
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Angular material ismerete
  • Java tapasztalat
  • C++ tapasztalat
Kezdés: Azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Fejes Katalin, E-mail cím megjelenítése, +36.30.512.0990

Tech People LÁBLÉC