www.cvonline.hu
Senior Web Developer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.22.
Hirdetés azonosító: 943649
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy kreatív, egyedi megoldásokban gazdag, dinamikusan fejlődő on-line design és fejlesztő ügynökség, aki keresi legújabb csapattagját Senior Web Developer pozícióba.

Változatos, kihívásokkal teli feladatokra számíthatsz egy olyan családias, összetartó csapatban ahol az egyéni teljesítmények is számítanak, és ahol a nap végén mindig pontosan fogod tudni, hogy mit tettél hozzá a közös sikerekhez.

Legyél motivált, eredmény- és ügyfélorientált, legyél nyitott a világra, szeress önállóan dolgozni, de legyél jó csapatjátékos is, szeress új megoldásokat elsajátítani és alkalmazni.

Feladatok:

- Kliens oldali script fejlesztés, Javascript, ezekhez kapcsolódóan HTML/CSS módosítása
- Hibajavítás
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel a fejlesztési projektek során
- Projektadminisztráció, a sales csapat támogatás

Követelmények
- Minimum 2 éves szakmai tapasztalat frontend fejlesztésben
- Adobe Photoshop & Illustrator
- Javascript &jQuery
- HTML5
- CSS3
- SASS/SCSS
- PSD
- Bootstrap 3 or Foundation 5 or other frontend frameworks
- Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás (írásban és szóban)

- Családias légkör, összetartó csapat
- Rendszeres közös programok
- Nagyfokú önállóság
- Fejlődési lehetőség, új megoldások megismerése

Kategória
IT / Informatika
Régió