www.cvonline.hu

Senior Web Developer (Full-Stack)

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Távmunkában végezhető munkakörbe keresünk tapasztalt full-stack webfejlesztőt, elsősorban rendszereink back-end tervezésre és fejlesztésére, fejlesztők támogatására. Cégünk 10 éves múlttal rendelkezik és immár 9 nyelven, 12 országban folytatunk webkereskedelmet és üzemeltetünk portálokat. Legfrisebb rendszereink Nginx, PHP 7, MongoDB, Redis környezetben futnak, SSD alapú felhőben, Git segítségével verziókezelünk, a felület Twig és SCSS alapú. Integrálunk például hírlevél küldő, számlázó, csomagszállító és banki rendszereket is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Webes rendszerek fejlesztése, célok kitűzése
  • Back-end karbantartása, fejlesztők támogatása
  • Fejlesztések tervezése, kivitelezése önállóan és csapatban
  • Komplex megoldások implementálása, együttműködés a többi területtel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3+ év PHP, MySQL tapasztalat
  • 3+ év HTML, CSS, JS tapasztalat
  • MVC és OOP szemlélet
  • REST API használati és fejlesztési ismeretek
  • Adatbázis-kezelés tapasztalatok (pl. MySQL, MongoDB)
  • Cache/Session megoldások ismerete (pl. Memcache, Redis)
  • Template-rendszerek ismerete (pl. Twig, Blade)
  • Verziókezelők ismerete (pl. Git, SVN)
  • Preprocesszorok ismerete (pl. Sass, Less)
  • Front-end framework/library tapasztalatok (pl. Bootstrap, jQuery)
  • Back-end framework/library tapasztalatok (pl. Symfony, Laravel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PHP 7 / Hack / HHVM ismerete
  • CDN és back-up megoldások ismerete (pl. MaxCDN, Amazon S3)
  • OpenSource rendszerek ismerete (pl. WordPress, Magento)
  • Fejlesztési segédeszközök ismerete (pl. Composer, Gulp)
  • Mustache/Handlebars ismerete
  • Node.js/Express/MEAN ismeretek

Jelentkezéshez várjuk:

  • Részletes önéletrajz
  • Referencia munkák

Amit kínálunk:

  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Távolról végezhető munka
  • Fejlődési lehetőség: gyakrolati trükkök, technológiák megismerése
  • Fiatalos csapat innovatív munkaszemlélettel
  • Elérhető bónuszok, opcionális túlórák, 13. havi juttatás

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Távmunka
  • Munkaidő: Teljes munkaidő