www.cvonline.hu
Senior Voice Engineer
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.07.
Jelentkezési határidő: 2014.02.07.
Hirdetés azonosító: 672203
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba.

Feladatok

  • Üzemeltetési folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása.
  • Cisco infrastruktúrális környezet kezelése (500 + servers, 1000+ felhasználó)
  • VOIP rendszer karbantartása
  • Dokumentumok fejlesztése és üzemeltetése, melyek telepítéshez/fejlesztéshez, adminisztrációhoz és a hálózati infrastruktúra karbantartásához kapcsolódnak.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (IT szak)
  • 6+ év tapasztalat (Cisco infrastruktúra kezelése és fejlesztése)
  • Mélyreható tapasztalat – Cisco - Call Manager, Unity , MeetingPlace, IVR, TelePresence design és konfiguráció
  • Problémamegoldó képesség és elemző készség
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség és jó kommunikációs készség

Előnyök

  • CCIE, CCVP ismerete
  • Tapasztalt dokumentáció fejlesztés (társaiknak és a NOC személyzetnek)

Amit kínálunk

  • Vezetői pozíció
  • Multikulturális munkakörnyezet,
  • Fiatal és dinamikus csapat

Kategória
IT / Informatika
Régió