www.cvonline.hu

Senior Vezetési Tanácsadó [BACC-UT01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.27.
Hirdetés azonosító: 722973

Focus consulting

Megbízónk

Üzleti tanácsadással foglalkozó megbízónk csapatába keresünk dinamikus, üzleti szemléletű Senior Vezetési Tanácsadó munkatársat.

Feladatok

- Szakmai koncepció kidolgozása, nyomon követése és megvalósítása
- Párhuzamosan futó projektek koordinálása
- Projekt státuszának riportálása az ügyfelek számára
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Junior kollégák munkájának koordinálása, támogatása

Elvárások

- Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
- Aktív középfokú angolnyelv-tudás
- Minimum 4-5 év tapasztalata van a banki/biztosítási szférában, és/vagy a telecom szektorban és/vagy a vezetési/informatikai tanácsadás területén, és/vagy nagy informatikai fejlesztési projektekben
- Projektek menedzselésében szerzett tapasztalat
- Csapatjátékos
- Kiváló interperszonális, kommunikációs készséggel rendelkezik
- Határozott fellépésű, logikus gondolkodású, rugalmas

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió