www.cvonline.hu

Senior vevői minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 69 napja lejárt

Multinacionális, műanyag autóipari elemeket gyártó partnerünk számára keresünk az autóiparban tapasztalt, proaktív, és határozott fellépésű kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hatékony vevői kommunikáció biztosítása

  • Vevői visszajelzések integrálása, koordinálása

  • Vevői látogatások moderálása

  • Minőségbiztosítási mérnökök mentorálása

  • Vevői követelmények integrálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás

  • Autóipari termelő vállalatnál több mint 3 éves tapasztalat

  • Minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat

  • Hatékony problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes, többelemű juttatási csomag

  • Fejlődési és előre lépési lehetőség multinacionális környezetben

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Felelősségteljes, önálló munka, izgalmas projektekkel

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.