www.cvonline.hu

SENIOR VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1103563

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vevővel történő napi szintű kapcsolattartás a meglévő és új termékeknél
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riportok készítése
  • APQP folyamatokban történő részvétel
  • A gyártással történő kapcsolattartás
  • A problémák kezelése, elemzése és megoldása
  • Vevői auditokon történő részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949
  • PPAP, PDCA, 8D módszerek ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió