www.cvonline.hu

Senior VAT Consultant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.03.12.

Pozíció leírása / Job description

Our partner is one of the largest audit & advisory firm in Hungary and one of the Big Four Firms. To their growing team in Budapest, we are looking for ambitious candidates for Senior Tax Consultant position. This is your place if you want to be part of an enthusiastic international team, use your english language skills and build up your carrier!

Feladatok:

Elvárások:

- At least 2 years of experience in tax related positions preferably in VAT, Tax auditing
- Experience in working independently in the above mentioned areas
- Intermediate English knowledge

Advantage:
- VAT

Amit kínálunk:

- Work in a young and dynamic business environment
- Possibility for personal development and learning, both on the job and in training courses
- Competitive salary and benefits
- International environmnet
- Modern working place

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő